تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

آیا از سایبان پارکینگ خودرو استفاده می کنید

توضیحات

سایبان پارکینگ خودروسازه ای ساده است که احتمالاً آن را در خیلی از دانشگاه ها، مدارس، مجموعه های ورزشی و یا پارکینگ ها دیده باشید. اگرچه دریافت مقدار کافی از نور آفتاب در طول روز امری ضروری است و مزایای زیادی به همراه دارد، ولی قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب نیز بسیار مضر است. به عنوان یک انسان، قرارگیری بیش از حد در معرض آفتاب ممکن است باعث بروز سرطان پوست شود. ولی این آسیب تنها متوجه انسان ها نیست و حتی اجسام نیز نباید بیش از حد در معرض آفتاب قرار بگیرند. به همین خاطر است که امروزه بسیاری از افراد از سایبان پارکینگ خودرو استفاده می کنند. مدل های مختلف سایبان پارکینگ خودرو را احتمالاً در پارک ها، خیابان ها، ادارات، مدارس، استادیوم و یا سازمان ها دیده باشید.

انواع مختلف سایبان پارکینگ خودرو را می توان به عنوان زیر مجموعه ای از دسته بندی کلی‌تر سایه بان ها در نظر گرفت. این سایه بان ها عموماً از پارچه ها و یا ورق های مخصوصی ساخته می شوند که طول عمر بالا، مقاومت بالا در برابر آفتاب و قابلیت محافظت و جذب اشعه UV خورشید را داشته باشند. برای ساخت سایبان پارکینگ خودرو می توانید از مدل ها و طراحی های مختلفی استفاده کنید. نوع طراحی مورد نظر بستگی به فضای موجود در محیط، نوع معماری سازه های اطراف، تعداد خودرو های مورد نظر و برخی عوامل دیگر خواهد داشت.

در ادامه این متن به برخی دیگر از مزایای استفاده از سایبان پارکینگ خودرو خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

خودرو دارایی ای با ارزش محسوب می شود و حتماً مبلغ زیادی برای خرید آن پرداخته اید. قطعاً شما هم ترجیح می دهید که خودرویی همیشه تمیز و با ظاهری زیبا داشته باشید. استفاده از سایبان پارکینگ خودرو یکی از راه های پیش روی شما خواهد بود تا خودرو شما همیشه تمیز باشد. چراکه در شرایط عادی، خودرو در بیشتر ساعات روز در پارکینگ قرار دارد و دائماً مشغول حمل و نقل با آن نیستید. با استفاده از سایبان پارکینگ خودرو در واقع در زمان پارک از خودرو خود را در برابر بارش باران، باد، اشعه آفتاب (که پس از مدتی می تواند رنگ ماشین را مات کند) و گرد و خاک محافظت می کنید. البته فضولات پرندگان را هم این لیست اضافه کنید! بنابراین، دیگر احتیاجی نخواهید داشت که همیشه ماشین خود را بشویید.


@image


حتماً پیش آمده که در روزهای تابستانی خودرو خود را در خیابان پارک کنید و هنگام بازگشت به آن، تصور کنید وارد سونا شده باشید! تابش مستقیم آفتاب داغ تابستانی به داخل محیط بستة خودرو دلیل این امر است. بنابراین باید از کولر خودرو استفاده کنید تا پس از چند دقیقه دمای خودرو به شرایط عادی بازگردد. این در حالی است که اگر خودرو خود را زیر یک سایبان پارکینگ خودرو پارک کرده بودید، هیچ یک از این اتفاقات رخ نمی داد!

با استفاده از سایبان پارکینگ خودرو نه تنها خودرو خود را در برابر عوامل محیطی، بلکه در برابر سارقان نیز محفوظ خواهید کرد. تجربه نشان داده است که سارقان خودرو کمتر به سراغ خودروهایی می روند که در محیط های محفوظ پارک شده هستند. این امر به آن علت است که در داخل سایبان پارکینگ خودرو می توانید از سایر تجهیزات امنیتی مانند سنسورهای حرکتی، دوربین های ضد سرقت و یا آژیرهای هشدار دهنده نیز استفاده کنید.

خوشبختانه سایبان پارکینگ خودرو محصولاتی از پیش ساخته شده نیستند. بنابراین، با مراجعه به یک پیمانکار مختصص مناسب، این امکان را خواهید داشت که سایبان پارکینگ خودرو را مخصوص محیط خود طراحی کرده و بسازید. محیط شما ممکن است مسکونی و یا اداری باشد. از سوی دیگر، تعداد خودروهای داخل پارکینگ نیز یکی دیگر از عوامل است. علاوه بر این، با انتخاب طرح و نوع اجناس به کار رفته برای ساخت سایبان پارکینگ خودرو، شما می توانید ظاهری مدرن تر به این سازه بدهید و به زیبایی بصری منطقه نیز بیفزایید.

منبع1

منبع2

منبع3

مقالات مرتبط

از دیگر اجزای این پارکینگ ها پوشش سقف آنهاست که به انتخاب مشتری میتواند از ورق پلی کربنات دوجداره ،ورق پلی کربنات تخت نشکن ویا ورق upvc استفاده کرد .

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan