تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

انواع بارانگیر پنجره

توضیحات

بارانگیر پنجره و درب محصول اختصاصی شرکت سایه روشن بوده که بهره گیری از نمونه های خارجی و تقویت درنوع و خلوص مواد اولیه بکار رفته و تقویت از لحاظ بارپذیری طراحی ، تولید و به بازار عرضه گردیده است.


بارانگیر پنجره بدلیل زیبایی و کاربردی بودن و همچنین استحکام بالا در عین ظرافت در طراحی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و در 3سایز 80،100،150 تولید میشود جنس این پایه ها از مواد پلیمری میباشد که با الیاف صنعتی مسلح میشود و ترکیب پلاستیکpp با الیاف صنعتی استحکام بسیار بالایی به این محصول میدهد.این محصول مناسب برای انواع درب،پنجره و تاسیسات و لوازم در معرض هوای آزاد میباشد.از دیگر خصوصیات این بارانگیر نصب آسان و عدم نیاز به آهن کشی و...میباشد

بارانگیر پنجره 3قسمت دارد

1.پایه:

از جنس پلیمر بوده که مقاومت بسیار بالایی دارند که در 3 سایز تولید و دو رنگ مشکی و طوسی دارد


2.زهوار عقب و جلو:


از جنس آلومینیوم میباشد که طوسی رنگ است و وظیفه نگه داری ورق و آببندی پشت کار را انجام میدهد

3.ورق پلیکربنات:


پوشش اصلی کار بوده که به دو نوع میباشد ورق دوجداره که کیفیت متوسطی دارد و ارزان است و دیگری ورق فلت که مانند شیشه ضخامت دارد و نشکن است و در مقابل تغیرات و شرایط جوی 10سال گارانتی تعویض دارد.

مقالات مرتبط

شرکت سایه روشن با بیش از یک فعالیت در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع نورگیر و سایبان و با توجه به شناخت نیازهای مشتریان و در راستای رفع نیازهای مشتریان در زمینه پوشش نورگیر و اجرای سایبان با استفاده از تجربه چند ساله و بکارگیری نیروهای متخصص برای اولین بار در ایران موفق به طراحی و ساخت بارانگیر پنجره در مدلها و اندازه های مختلف نموده که به تولید انبوه رسیده و مورد استقبال گسترده هموطنان عزیز قرار گرفته طوریکه در شهرهای مختلف دارای نمایندگی فروش می باشد. بارانگیرهای پنجره ساخت شرکت سایه روشن دردو مدل ایفل، بهار، و ارش و سه سایز (پیشامدگی) 80 ،100 و 150 سانتی متر تولید و عرضه میگردد. بارانگیر یا سایبان پنجره از 4 قسمت تشکیل شده است: 1- براکت، که در سه اندازه 80،100 و 150 سانتی متر از جنس پلیمر الیافدار به رنگ مشکی و نقره ای که بالای پنجره و... نصب می شود. 2- فیکسینگ بار (زهوار آلومینیوم)، که در قسمت جلو و عقب بین دو براکت جهت ثابت نگه داشتن ورق و آببندی بکار می رود. 3- ورق پلی کربنات دو جداره 5 یا 6 میل و پلی کربنات فلت (تخت) 3 میل بعنوان پوشش. 4- اتصالات مخصوص مشخصات فنی بارانگیر پنجره: صد در صد آببند بودن، آفتابگیر بودن بعلت استفاده از ورقهای رنگی، قابلیت اتصال براکتها تا بی نهایت، سبک بودن، حمل و نصب سریع و آسان. موارداستفاده: - نصب بالای درب ورودی ساختمان و پنجره ها - نصب بالای کنتور برق و گاز و سایر تاسیسات - نصب روی درب پارکینگ و ورودی حیاط بعنوان آردواز - اجرای سایبان پیاده رو - اجرای سایبان بعنوان پارکینگ.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan