تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

تنوع سقف نورگیر

توضیحات

تنوع سایز و رنگ در نورگیر های حبابی و دوام بالای آن امکان استفاده از نورگیر حبابی در پوشش سقف نورگیر با اشکال هندسی مختلف ، مخصوصا مربع ،مستطیل و... قابل اجرا می باشد .


پوشش سقف نورگیر و پوشش نورگیر ساختمان ها با استفاده از ورق پلی کربنات به صورت نورگیر تونلی ، نورگیر گنبدی ، نورگیر هرمی و... روی وید و سقف نورگیر هائی که به شکل مربع ، مستطیل ، دایره و چند ضلعی هستند قابل اجرا بوده و تنوع در طرح سازه و رنگ ورق های پلی کربنات و زیبائی که به ساختمان می دهد باعث استقبال گسترده از این محصول شده است. پوشش سقف نورگیر ساختمان با استفاده از ورق پلی کربنات و نورگیر حبابی بهترین و در واقع تنها گزینه ممکن می باشد . زیرا این نوع پوشش ضمن قابلیت نصب و یکی شدن با اکثر مصالح ساختمانی به واسطه تنوع در طرح و رنگ وسایزبا طرح های جدیدی که برای زیبا سازی فضای داخل و نمای ساختمان ها در نظر می گیرند کاملا منطبق می باشد .

مقالات مرتبط

ورق پلی کربنات از جمله محصولات ساختمانی (بیشتر) محسوب می شود که جهت پوشش نورگیر ساختمان ، پوشش سقف حیاط خلوت ، پوشش سقف پاسیو، پوشش دیواره به عنوان جداکننده و... کاربرد گسترده ای پیدا کرده است . کاربرد و استفاده از ورق پلی کربنات در پوشش های شفاف تا آنجا پیشرفت نمود که امروزه جهت پوشش سقف استخر ، سقف ها و پنجره های برخی ماشین ها ،هواپیما و حتی پوشش گلخانه نیز بسط پیدا کرده است.

متاسفانه جهت پوشش سقف حیاط خلوت طبقه اول یا سقف پاسیو طبقه اول با ورق پلی کربنات و پروفیل آهن با ابعاد کمتر از استاندارد لازم استفاده می شود که به علت قیمت ارزانتر از نورگیر حبابی و به علت نیاز مبرمی که برای پوشش سقف حیاط خلوت لازم است مورد استقبال نیز واقع شده است ،ولی پس از مدت کوتاهی حتی چند ماه ، ضعف های این نوع پوشش با ورق پلی کربنات هویدا می شود.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan