تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

سایبان متحرک

توضیحات

سایبان متحرک و سقف متحرک استخر ، سقف متحرک حیاط ، پوشش متحرک نورگیر و نورگیر متحرک ساختمان و نورگیر متحرک حیاط خلوت به شکل های مختلف می تواند طراحی و اجرا شود . پوشش متحرک بصورت یکجا که در این حالت کل پوشش متحرک می باشد به صورت یکپارچه ، پوشش قوسی که می تواند بصورت یکجا ،بصورت سقف متحرک آکاردئونی ، به صورت چند دهنه ثابت و چند دهنه متحرک و طرح های متنوع دیگر اجرا شود.


در خصوص این سایبان های متحرک می توان گفت سایبان در ابعاد و اندازه هائی که خواسته کارفرما می باشد طراحی می گردد و شکل و نمائی از طرح قابل اجرا به صورت سه بعدی به کارفرما تقدیم می شود . بعد از انتخاب متریال پوشش ، اهم از رنگ،جنس و ضخامت و نوع اجرا طبق نقشه طراحی شده و بسته به ابعاد کار اجرا می گردد.


سقف متحرک استخر ، سقف متحرک حیاط ، سقف متحرک پلی کربنات و سقف متحرک پاسیو همگی بسته به محلی که باید اجرا گردد و نوع متریالی که برای پوشش در نظر گرفته می شود اعم از ورق پلی کربنات ، نورگیر حبابی یا ورق یو پی وی سی و... و همچنین کاربردی که پوشش خواهد داشت بنا به نیاز مشتری نیاز به دیتیل اجرا و یراق آلات مخصوص دارند . هرچند شکل و قالب کلی کار تقریبا یکی می باشد.


ریل و قرقره با توجه به اندازه کار ، تعداد تقسیمات ثابت یا متحرک بودن ، وزن سازه و پوشش مورد نظر ابتدا محاسبه و نصب می شود . بعد از آن استراکچر که از جنس پروفیل آهن و یا پروفیل آلومکینیوم می باشد روی قرقره اجرا و بعد از آن پوشش مورد نظر روی سازه نصب می گردد .


شایان ذکر است این سقف متحرک که توسط شرکت سایه روشن طراحی و اجرا می گردد قابلیت متحرک بودن و باز و بسته شدن بصورت دستی و همچنین با نصب موتور بصورت ریموت کنترل را نیز دارا می باشد.


همچنین بستگی به اینکه هدف و کاربرد سایبان متحرک چه باشد ، ارتفاع قوس ، رنگ ورق و ... را می توان طبق آن طراحی و اجرا نمود. در این نوع سایبان متحرک که جهت سقف متحرک استخر ، پوشش متحرک سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو استفاده می شود امکان تعبیه بازشو و پنجره جهت تهویه هوای زیر سقف و جلوگیری از ایجاد هوای گرم گلخانه ای در فضای زیر سقف وجود دارد .


پوشش متحرک و اجرای سقف متحرک با توجه به اینکه جهت پوشش چه محلی اهم از اینکه جهت پوشش سقف استخر باشد ، یا جهت اجرای سقف متحرک وید موتورخانه یا پوشش نورگیر ساختمان باشد و یا جهت پوشش متحرک برای استخر باشد و همچنین هدف از پوشش این محل ها چه باشد شکل سازه ، ارتفاع قوس سازه ، رنگ پوشش سازه وسایر متغییرها می تواند تغییرکند.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan