تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

سایبان پارکینگ خودرو

توضیحات

از دیگر اجزای این پارکینگ ها پوشش سقف آنهاست که به انتخاب مشتری میتواند از ورق پلی کربنات دوجداره ،ورق پلی کربنات تخت نشکن ویا ورق upvc استفاده کرد .


ورق های پلی کربنات نسبت به upvc زیباترند آنتی uv هستند و به همین دلیل خودشان از تخریب توسط اشعه ی مضر آفتاب در امانند و توسط عوامل جوی فرسایش بسیار کمی دارند واز فضای پایین خود هم مراقبت میکنند.

در قسمت پارکینگ شایان ذکر است برخلاف upvc که فقط با پیچ روی سازه فیکس می شوند ، ورق های پلی کربنات با یراق آلات آلومینیوم رو سازه نصب و آببندی می شوند که این کار ضمن افزایش طول عمر ورق در برابر باد نیز دارای مقاومت بالائی می باشند.که کار با ورق پلی کربنات نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد همچنین استفاده از یراق آلات و زهوار های مخصوص باعث طول عمر کار شما میگردد.


متاسفانه یکسری از این کارها برای کم شدن قیمت یا نادانسته زهوارها را که از جنس آلومینیوم هستند حذف و ورق را به آهن یچ میکنند که کاملا غیر اصولی است.ورق پلیکربنات در محل اتصال باید درزی برای انقباض و انبساط داشته باشد و این دقیقا کاری است که زهوار ها انجام میدهند.

شرکت سایه روشن با بیشتر از 15سال تجربه در زمینه طراحی،تولید و اجرای انواع سقف سایبان پارکینگ خودرو از جنس پلی کربنات و نورگیر حبابی پروژه های شما را در کمترین وقت ممکن با بالاترین کیفیت وگارانتی مکتوب و واقعی انجام داده و فاکتور ها و قیمت دهی به صورت کاملا ریز و شفاف به اطلاع مشتری میرساند.

مقالات مرتبط

امروزه به دلیل کثرت اتومبیل (در قالب ماشینی شدن زندگی) و نبود زیر ساخت های مناسب (مخصوصا در کشور ما)جهت پارکینگ خودرو ،مخصوصا در ادارات و سازمان های دولتی و هم چنین در اغلب خانه های مسکونی و ویلاها ،مجبور می باشند خودروها را درحیاط و محوطه باز پارک کنند.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan