تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

قیمت سقف پاسیو

توضیحات

روال شرکت سایه روشن به اینصورت است که ابتدا از کار بازدید شده و تیم طراحی و فروش 1طرح 3بعدی از سازه ای که قرار به اجراست به همراه پیش فاکتور ریز(ایتم به آیتم)به مشتری تقدیم میکند تا هم ماهیت کار برای مشتری ملموس باشد و هم در جریان ریز کار(تعداد آهن مصرفی،تعداد نورگیر مصرفی و هر چیزی حتی کرایه)به همراه قیمتشان باشند و بتوانند مقایسه کنند.

شرکت سایه روشن با داشتن کادری مجرب و وزبده 0تا100 کار را از تولید نورگیر حبابی تا طراحی و اجرا انجام داده و مفتخر است با بیش از 15سال سابقه درخشان و دادن گارانتی مکتوب و واقعی رضایت مشتریان راجلب و اقدام به گسترش حیطه کاری و تولید بارانگیر پنجره برای اولین بار در ایران کرده که با استقبال خوبی هم مواجه شد.لازم به ذکر است تمامی محصولات و پوشش های تولیدی خود شرکت از جمله نورگیر حبابی وبارانگیر پنجره از بهترین متریال بوده که از لحاظ کیفی در بالاترین سطح بوده و به دلیل تولید در خود مجموعه از لحاظ قیمتی کاملا قابل رقابت میباشد.

به همین جهت ما بر آن شدیم تا با ارائه بهترین قیمت سقف پاسیو، نیازهای مشتریان گرامی را برآورده و با ارائه سقف پاسیو ارزان، از نظر اقتصادی نیز کمک حال شما سروران گرامی باشیم.

مقالات مرتبط

باتوجه به هدر رفتن انرژی گرمائی و سرمائی از قسمت پاسیو یا حیاط خلوت به واسطه ارتباط مستقیم با فضای بیرون و با در نظر گرفتن اینکه قیمت انرژی نیز امروزه بسیار گران است، پوشش سقف حیاط خلوت و یا اجرای سقف پاسیو به منظور استفاده از پاسیو به عنوان فضائی همچون داخل ساختمان باید طوری باشد که ضمن آب بندی در برابر بارش برف و باران، عایق گرمائی و سرمائی بودن آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. ولی از همه مهمتر حفظ ماهیت پاسیو است که تامین نور فضای داخل ساختمان از این قسمت میسرمی باشد.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan