تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

مزایا سقف پارکینگ حیاط

توضیحات

امروزه به دلیل کثرت اتومبیل (در قالب ماشینی شدن زندگی) و نبود زیر ساخت های مناسب (مخصوصا در کشور ما)جهت پارکینگ خودرو ،مخصوصا در ادارات و سازمان های دولتی و هم چنین در اغلب خانه های مسکونی و ویلاها ،مجبور می باشند خودروها را درحیاط و محوطه باز پارک کنند.


پارک خودرو در حیاط ویلا و محوطه ساختمان ها لزوم سقف پارکینگ حیاط را می طلبد ،زیرا خودرو ها در معرض مستقیم نور شدید خورشید در تابستان و بارش برف و باران در زمستان هستند که باعث کاهش طول عمر و تغییر رنگ خودرو می باشد ضمن اینکه با نفوذ گرما و سرما به داخل خودرو تا دقایقی پس از سوار شدن دمای داخل خودرو طاقت فرسا می باشد.

سقف پارکینگ حیاط و اجرای سایبان برای خودرو در حیاط ویلاها و محوطه اداره جات و سازمان ها به صورت پارکینگ تکی و پارکینگ گروهی یرای محافظت از خودرو اجرا می گردد.


اجرای پارکینگ در حیاط در مدل های یک طرفه قوسی و یا قوس دار تونلی قابلیت اجرا به صورت تکی و گروهی را دارند ، طوریکه می توان سایبان ها را به هم متصل و ادامه داد .

با حفظ مقاومکت بار پذیری در برابر برف و مقاومت در برابر باد می توان طرح های متنوع و زیبائی در ستون ها اجرا کرد تا به زیبائی و هارمونی با محیط بیافزاید .

آببند بودن ،عدم تغییر رنگ و شکستگی ورق ها در برابر نور خورشید و سرما و همچنین بار پذیری و ضربه پذیری پوشش و سازه از جمله خواص سقف پارکینگ حیاط و سایبان برای خودرو می باشد.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan