تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

نورگیر سقفی

مشاهده دسته بندی

مشخصات فنی

نام نورگیر:

نورگیر سقفی ,

مدل نورگیر:

پلی کربنات ,

برند نورگیر:

سایه روشن ,

نوع نورگیر:

حبابی ,

جنس پوشش:

ورق اکریلیک ,

نوع پوشش:

تک جداره ,

نوع پایه سازه:

مربع ,

جنس سازه:

آهن ,

سطح نهایی سازه:

رنگ پودری ,

گروه رنگ پوشش:

سفید ,

گروه رنگ سازه:

سفید ,

ویژگی:

دارای آببندی کامل ,

پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

نصب ,

کاربرد:

پوشش سقف حیاط خلوت،پوشش پاسیو،پوشش نورگیر،پوشش استخر،اجرای سقف نورگیر، ,

توضیحات

پوشش نورگیرسقفی طبقه اول وآخربااستفاده ازنورگیرحبابی در18سایزاستانداردمربع،مستطیل ودایره توسط شرکت سایه روشن تولیدودارای گارانتی مکتوب شرکت سایه روشن می باشد.

پروژه مرتبط

مقالات مرتبط

اجرای نورگیر ساختمان یا به عبارتی در نظر گرفتن و تعبیه فضائی در ساختمانها مخصوصا آپارتمانها جهت تامین نور برای اتاقهائی که در راستای شرق به غرب نیستند بسیار حائز اهمیت می باشد. از طرفی پوشش نورگیر ساختمان، پوشش حیاط خلوت و پوشش پاسیو، که بعنوان تامین کننده نور ساختمانها در روز کاربرد دارند، در سالهای اخیر مخصوصا در کشور ما که قیمت انرژی افزایش یافته اهمیت گسترده ای پیدا کرده است یا به عبارتی در نظر گرفتن و تعبیه فضائی درساختمانها و اجرای سقف حیاط خلوت مخصوصا آپارتمانها جهت تامین نور برای اتاقها مهم شده است. از آنجائی که سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو مستقیم به فضای آزاد ارتباط مستقیم دارد، از جمله قسمتهای ساختمان می باشد که محل هدر رفتن انرژی گرمائی و سرمائی از داخل ساختمان به بیرون می باشد، از اینرو و همچنین ضمن جلوگیری از نفوذ برف و باران به دیواره و پنجره های مشرف به نورگیر ساختمان و از طرفی حفط نورگیر بودن ساختمان (عبور دادن نور خورشید در روز،از این قسمت ساختمان) اجرای نورگیر حبابی و پوشش نورگیر ساختمان با ورق پلی کرنات بصورت نورگیر تونلی و نورگیر گنبدی، بهترین گزینه ممکن جهت پوشش سقف حیاط خلوت می باشد. شایان ذکراست تمامی پروژه ها و محصولات تولیدی شرکت سایه روشن دارای 5 سال گارانتی آببندی و تغییر رنگ ورقها در مقابل عوامل جوی و10سال خدمات پس ازفروش شرکت سایه روشن می باشد. پوشش سقف پاسیو ضمن صددرصد آببند بودن وعایق صوتی و گرما وسرما بودن ،قابلیت عبور نور را نیز دارد. همچنین تنوع رنگ ورقها و تنوع سایز و طرح نورگیرهای تولیدی شرکت سایه روشن باعث زیبائی ساختمان نیز خواهد شد.

امروزه با آپارتمانی شدن ساختمان ها استفاده مهم و کاربردی از فضاهای پرت اهمیت بسیاری دارد از این رو میزان درخواست نورگیر های سقفی برای پوشاندن فضا های رو باز مانند سقف پاسیو ،سقف حیاط خلوت وفضا هایی مانند این دو بالا رفته است نورگیرهای سقفی علاوه بر مسقف کردن،آببند بودن و تا حدود زیادی عایق هوا و صوت بودن نور را نیز از خود عبور میدهند که نه تنها دمای فضا را عایق میکنند بلکه نور آن فضا را نیز نگه داشته وتاریک نمیکنند همچنین قابلیت اجرا به صورت ثابت و متحرک را دارند.

استفاده از نورگیر سقفی اگرچه مزایای مختلف و بسیار زیادی دارد، از همین رو، در ادامه این متن به معرفی مواردی خواهیم پرداخت که هنگام نصب نورگیر سقفی باید به آن ها توجه داشته باشید.

فرم ثبت نظر

shayeroshan