تهران، میدان رسالت، خیابان اسلام پناه، پلاک 18، واحد 2

02177187154, 02177187155,

پوشش استخر متحرک

توضیحات

در جوامع امروزی به دلیل مشغله های کاری امکان استفاده از استخرهای سرپوشیده در مکان های عمومی برای بعضی از اشخاص وجود ندارد و مردم به سوی احداث استخردرمحوطه ساختمان گرایش پیدا کرده اند . لذا با احداث استخر در فضای باز با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد .


از جمله کثیفی آب ،جلبک بستن آب ، حریم خصوصی و هم چنین استفاده از استخر در فصل های سردرا می توان اشاره نمود .

برای پوشش استخر روباز بصورت پوشش متحرک روی استخر ،نیازمند به فضای باز در اطراف استخر جهت احداث ریل که از جنس گالوانیزه می باشد ،هستیم . لازم به ذکر است که بستگی ه نظر مشتری در اجرای سقف متحرک استخر میتوان تعداد ریل ها کم یا زیاد شود . در پوشش استخرهای روباز مهمترین قسمت ریل و سازه می باشند که بتوان به صورت انفرادی پوشش را جابجا کرد .


جهت پوشش استخر روباز بستگی به ابعاد کار نیازمند سازه فلزی یا آلومینیومی با ابعاد و اندازه مشخص می باشد که بتوان از ورق های پلی کربنات یا نورگیر های حبابی برای پوشش متحرک استخر استفاده کرد و در عین حال علاوه برپوشش متحرک ،زیبائی ، آب بند بودن و ایجاد پوشش و سایبان ،امکان استفاده از استخر در چهار فصل سال را برای ساکنین فراهم می کند .

اجرا و پوشش استخر متحرک پس از بازدید اولیه و در نظر گرفتن خواسته مشتری مبنی بر چگونگی متحرک بودن (به صورت تلسکوپی به یک یا دو طرف ، به صورت یکجا کامل ،کل سقف به یک طرف حرکت کند) ،طرح مورد نظر ،رنگ پوشش و برداشت ابعاد و اندازه جهت ترسیم طرح اولیه ،جنس و رنگ و مدل سازه اهم از پروفیل آهن ،آلومینیوم و.. آغاز و پس از تائید طرح و عقد قرارداد پرسنل اجرائی جهت اجرا به پروژه اعزام می گردند.

مقالات مرتبط

اجرای سقف و پوشش سقف در وحله اول اگر جهت پوشش سقف اصلی پشت بام ساختمان باشد که با مصالح ساختمانی اجرا و با ایزوگام یا محصولات مشابه آب بندی می شود. اما نوعی دیگر از پوشش سقف یا اجرای سقف وجود دارد که بر خلاف سقف های اصلی که فقط باید مقاوم و محکم و آب بند باشد، این نوع سقف های مورد بحث ما علاوه بر داشتن این مشخصات با توجه به کاربرد دارای ویژگی هائی چون قابلیت عبور نور ،داشتن سیستم تهویه ، متحرک بودن تمام یا قسمتی از سقف و... می باشند.

محصول مرتبط

پروژه مرتبط

فرم ثبت نظر

sayehroshan